Bu Tarz Benim Ayşenur Balcı Kimdir ?

15 Ekim 2014

 

Aysenur-Balci3

Bu Tarz Benim yarışması Türkiye’nin sevdiği oldukça neşeli bir yarışma. Haftanın her günü öğleden sonra ekranlara gelen yarışmada birbirinden güzel 13 yarışmacı kıyasıya mücadele ediyor. Son günlerde en çok ilgiyi üzerine çeken yarışmacı ise Ayşenur Balcı. 1995 doğumlu olan ve İstanbulda ikamet eden Balcı modellik yapmakta fakat bunun yanında oyunculukla da ilgilenmektedir. Beyaz tenli ve ela gözlü olan Balcı, 1.72 metre boyunda ve 52 kilodur.. 80-60-90 ölçülerine sahip olan genç yarışmacı, güzel fiziği ve kıyafetleri ile jürinin ilgisini çekerken halkıda arkadasına almıştır..Geçtiğimiz haftalarda yine Show TV’de yayınlanan Her şey Dahil programına konuk olarak katılan Balcı yaptığı dans gösterisi ile sevenlerini büyüledi. Performansından sonra sosyal medyada fenomen oldu. Balcı’nın özelliklerine kısaca değinirsek.
Ayşenur Balcı Yaşı: 19
Ayşenur Balcı Boyu: 172 cm
Ayşenur Balcı Kilosu: 52 kg
Ayşenur Balcı Göz Rengi:Mavi
Ayşenur Balcı Saç Rengi: Sarışın
Ayşenur Balcı 23 Ağustos 1994 İstanbul doğumldur. Açıköğretim Üniversitesinde öğrenimine devam eden güzel yarışmacı modellik yapmaktadır.

Ayşenur Balcı Dizi, Program:
Bugün Ne Giysem yarışma programı
Bu Tarz Benim yarışma programı
Aynur Aydın Video Klip

3 Yorum

  • Dicle Bozdağ 25 Kasım 2014, 10:10

    Ayşegül özlemi rahat bırak eminim sen özlemi kıskanıyorsun TM ve keşke nur gitmeseydi sen gitseydin

  • Dicle Bozdağ 25 Kasım 2014, 10:13

    Ayşenur kusura bakma ben senin olduğunu bilmiyordum yeni fark ettim neyse sen bu Dediklerimi ayşegüle iletirsin saygılarımla

  • Dicle Bozdağ 28 Kasım 2014, 11:23

    Ay benden başka takipçin yok üzüldüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir